Jakie rasy pojawią się w grze? Odnowiona budowa koni startowych


   Zapowiada się bardzo ciekawa aktualizacja, na którą czekała ogromna ilość graczy. Stare modele dość wyraźnie, odznaczały się na tle nowych ras, o płynnych animacjach.

Czy wszystkie konie o tej budowie (pinto, jorveskie gorącokrwiste, oldenburgi, achał-tekiny, appaloosa, selle francias, duński gorącokrwisty, anglik, holenderski gorącokrwisty, morab, morgan,westphalian), zostaną odnowione?

Wszystkie konie o tej budowie, zostaną zastąpione nowym modelem, jednak maści nie powinny się zmienić. SSO wie, że gracze czekają na odnowienie tych ras, jednak najprawdopodobniej zostaną odnowione dopiero za jakiś czas, na razie jak wszystkie kwadraty, zostaną zastąpione modelem startowca. Wysoce prawdopodobnym jest, że nie będzie można zmienić maści naszego przyjaciela.

Jak będą wyglądać nasze konie o budowie startowca?


   Jak widzimy zostały wprowadzone estetyczne poprawki.

  • zad nabrał pełniejszego, bardziej okrągłego kształtu
  • kształt kopyt został zbliżony do naturalnego kształtu kopyt końskich
  • są bardziej muskularne
  • uszy zostały zmniejszone


   Oto moja mała kwadratowa rodzina. Od lewej: skowronek, diamencik, książe, chłopaczek, eyeliner. Konie te zostały zakupione ze względu na maści. Wiele moich koni posiada gniadą lub siwą maść. Nie mogę się doczekać odnowienia ich!Pierwsza znaleziona w plikach rasa to koń holsztyński.

 
Gelderländer


ukraiński koń wierzchowy


koń trakeński


angloarab shagya

Pliki znalezione w folderze z plikami gry, dostępne do wglądu u każdego gracza.

   Kiedy znajdowano rasy typu haflinger i lipician, też stwierdzano, że to przypadek. O ile sso się nie rozmyśli, prędzej czy później mogą zostać dodane do gry, lecz nie muszą, jednak sprawdzało się w przypadku poprzednich ras. 
   Ja już zrobiłam ostatnie zdjęcia naszym kwadratom, a wy? Podzielcie się swoją opinią na temat nowych koni w komentarzu. Do zobaczenia po środowej aktualizacji.

Komentarze

Popularne posty