Jak to było na początku      Nasze początki wyglądały naprawdę różnie. Niezmierzone tereny, które pozostawały za czerwoną barierą, bardzo nas kusiły. Byliśmy zamknięci, przysypani jak małe nasionka. Jedni jak ja zaczęli wcześniej i pamiętają bardzo starą wersję gry, inni później i nie ma powodu do marudzenia. Nasze ssowe ścieżki zaprowadziły nas w odległe zakątki. 

   Na początku wybieraliśmy swoją twarz. Kto jeszcze pamięta tą jedną, brzydką i pokrzywioną? Mieliśmy możliwość wybrać karnację naszej postaci, a także kształt naszej twarzy,

 Nasze ubranie, było domyślne dla każdego. Wszyscy z lvl 0 biegali po Moorland w fioletowych spodenkach, szarych rękawiczkach i tej czerwonej bluzce.
   Poza tym, wybór ubrań jest teraz o wiele większy! Kiedyś zestawy z Moor, bardzo stylizowane na komplety z Stajni Marzeń, były jedynymi na cs.
   Obecnie nastąpiła, już jakiś czas temu, rewolucja odzieżowa. Mamy ogromny wybór dopracowanych strojów. Swobodnie możemy łączyć elementy w ciekawe komplety.
   

   

   Oto kogo udało się odszukać. Przywitajcie Avis Mightydragon.
Avi ma czarne włoski zaplecione w dwie kiteczki, brązowe oczyska i ciemniejsze usta. Ubierana jest w zieloną bluzę i czarne spodnie "dzwony".

   Avis jest na ciastku, będę jako Avis o 18 robić zadania, ciekawe czy ktoś mnie znajdzie. Zaczynam od FP.
 Oto obecnie dostępne maści koni, razem mamy do wyboru 15 różnych wariacji. Największą część stanowią konie gniade.   Powyżej pokazałam konia Avis. Jest to jego ostateczny wygląd.   Tak naprawdę, to nie kamerka ogranicza nasze zdjęcia. My sami tłumaczymy brak kreatywności, zmianą kamerki, która jedynie ułatwiła stworzenie pięknego ujęcia. Dzięki zmianą stworzę nową podstronę, w której będę umieszczać ciekawe tła i krajobrazy.
   Postu możecie się spodziewać we wtorek, jednak fizycznie będę z wami w piątek.

Komentarze

Popularne posty