Sobótka i pierwsze poradniki


   Wakacje czas zacząć! Zapomnijmy na chwilę o troskach, o tym wyścigu. Jak co roku, aktualizacja czerwcowa, dotyczyła święta jorveskiego- sobótki. Jak obchodzimy sobótkę? Przede wszystkim, w to letnie święto, mamy świetnie się bawić. Na polach Everwind pomagamy zorganizować całą imprezę. Tańczymy przy ognisku i ozdobionym roślinami słupem, rodzajem tańca, który używany jest podczas tego święta, jest mały żabi taniec. 

///ogłoszenie/// jeśli ktoś jest zainteresowany pogadaniem w grze, zapraszam na rajd u Sashy Bluestep. 29 czerwca 17;00, Cookie Valley, Jodłowy Gaj. 

   Mały żabi taniec jest dosyć sztywny, postać stoi praktycznie w miejscu, w przypadku większości figur. Mamy sekwencję, w której poruszmy tylko rękami. Reszta choreografii wygląda na próbę oswobodzenia się z jakiś kajdanek. 

   Ognisko, co roku, się nie udaje. Bo co roku jorveska wieś, popełnia ten sam bład, drewno nie nadaje się do podpałki, a co więcej, zawsze jedyną osobą, która może nam pomóc jest Barney. Temat ogniska jest już oklepany i nudny, zbieranie materiałów jeszcze wytrzymam. 


   Charakterystyczne, dla tego czasu, są wianki, które co roku są inne. W poście użyłam wianka z innego roku, gdyż 2017 przyniósł nam wianek żółty jak kaczuszka. Pssst... Jeśli chcesz zobaczyć wianki z poprzednich lat odwiedź FABstable, Rosalie zestawiła tam zdjęcia różnych wianków. 

   Zakończenie roku szkolnego w moim liceum trwało ponad 3 godziny. Uroczystość uświetnił między innymi, występ kolegi z klasy, ma wspaniały głos. Z moich wyników jestem zadowolona, uważam, że to kolejny świetny rok szkolny. Czuję nową energię do rozwijania swoich pasji, jestem w trakcie tworzenia swoich unikalnych "stworków", dla których przygotowuję opisy. Chcielibyście zobaczyć je na blogu?  

   Na koniec poradnik, gdy będzie ich więcej, pojawi się specjalna podstrona(?). 

   Udanych wakacji!

Komentarze

Popularne posty